Dove Whole Body Lavender & Chamomile - dezodorant w sprayu bez soli aluminium, 150 ml

Ochrona całego ciała przed nieprzyjemnym zapachem i delikatna pielęgnacja

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(153,27 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry, także wrażliwej
  • Zapach lawendy i rumianku
  • Bez soli aluminium

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Whole Body Lavender & Chamomile - dezodorant w sprayu bez soli aluminium, 150 ml 22,99 zł (153,27 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 48,83 zł
Opis

Whole Body Lavender & Chamomile - dezodorant w sprayu bez soli aluminium marki Dove pomaga chronić przed nieprzyjemnym zapachem i pielęgnuje skórę całego ciała. Jest odpowiedni do wszystkich typów skóry, także wrażliwej.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiedni do stosowania na całe ciało, m.in. pod pachami, na klatce piersiowej, nogach i plecach.
  • Bez soli aluminium: Zapewnia całodzienną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem dzięki składnikom neutralizującym zapach i pielęgnującym.
  • Delikatna pielęgnacja: Łagodnie pielęgnuje skórę i wspiera jej regenerację w przypadku podrażnień.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia świeży zapach lawendy i rumianku.
  • Praktyczna aplikacja: Pojemnik umożliwia rozpylanie również do góry dnem.

Wskazówka bezpieczeństwa: Nie stosować w okolicach intymnych. Rozpylać z odległości co najmniej 15 cm.


Nr art.: MUE-T159529
Zawartość: 150 ml
EAN: 8720181594984
Numer producenta: T159529
Marki: Dove
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Whole Body Lavender & Chamomile - dezodorant w sprayu bez soli aluminium

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder