Dove Samt-Weich - pielęgnujący żel pod prysznic, 250 ml

Przyjemne uczucie na skórze i subtelnie pachnąca pielęgnacja ciała

Nowość w sklepie!

17,99 zł

(71,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennej pielęgnacji ciała
  • Delikatne i łagodne oczyszczanie
  • Formuła bez siarczanu SLES

Kupowane często z Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml

Dove Samt-Weich - pielęgnujący żel pod prysznic, 250 ml 17,99 zł (71,96 zł / l)
Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml 24,99 zł (62,48 zł / l)
Cena całkowita: 42,98 zł
Opis

Samt-Weich - pielęgnujący żel pod prysznic marki Dove jest przeznaczony do codziennego mycia ciała i zapewnia delikatne oczyszczanie. Pozostawia skórę przyjemnie miękką oraz subtelnie pachnącą.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatna formuła: Łagodnie oczyszcza bez siarczanu SLES i zawiera składniki pielęgnujące pochodzenia roślinnego oraz łagodne substancje myjące.
  • Kremowa konsystencja: Łatwo się rozprowadza i pieni oraz zawiera składniki pielęgnujące zgodne ze skórą.
  • Opakowanie z recyklingu: Butelka jest wykonana w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki i etykiety).

Nr art.: MUE-T146912
Zawartość: 250 ml
EAN: 8720181468520
Numer producenta: T146912
Marki: Dove
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Samt-Weich - pielęgnujący żel pod prysznic