Dove Rose Scent - dezodorant w sprayu z kompleksem cynku, 0% soli aluminium, 150 ml

Niezawodna ochrona przed nieprzyjemnym zapachem i gładka skóra

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(166,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do delikatnej skóry pod pachami
  • Z zapachem róży i kompleksem cynku
  • Bez soli aluminium

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Rose Scent - dezodorant w sprayu z kompleksem cynku, 0% soli aluminium, 150 ml 24,99 zł (166,60 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 50,83 zł
Opis

Rose Scent - dezodorant w sprayu z kompleksem cynku, 0% soli aluminium marki Dove jest przeznaczony do delikatnej skóry pod pachami i zapewnia długotrwałą ochronę przed nieprzyjemnym zapachem. Formuła pomaga zachować skórę miękką, gładką i zadbaną oraz zapewnia świeże, czyste uczucie.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Długotrwała ochrona: Zapewnia ochronę przed nieprzyjemnym zapachem do 72 godzin.
  • Kompleks cynku: Pomaga ograniczać rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie nieprzyjemnego zapachu.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera 1/4 kremu pielęgnującego i nie zawiera soli aluminium.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia na skórze delikatny zapach róży.

Nr art.: MUE-T188978
Zawartość: 150 ml
EAN: 8720181889653
Numer producenta: T188978
Marki: Dove
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Rose Scent - dezodorant w sprayu z kompleksem cynku, 0% soli aluminium

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder