Dove Raspberry Rendezvous - kremowy peeling pod prysznic, 225 ml

Delikatny peeling dla aksamitnie miękkiej skóry

Nowość w sklepie!

27,99 zł

(124,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 225 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Mechaniczny peeling do ciała
  • Zapach maliny i róży
  • Zawiera 1/4 kremu pielęgnującego

Kupowane często z Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml

Dove Raspberry Rendezvous - kremowy peeling pod prysznic, 225 ml 27,99 zł (124,40 zł / l)
Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml 24,99 zł (62,48 zł / l)
Cena całkowita: 52,98 zł
Opis

Raspberry Rendezvous - kremowy peeling pod prysznic marki Dove łączy mechaniczne złuszczanie z pielęgnującymi właściwościami i nadaje się do codziennego stosowania. Bogata, kremowa konsystencja delikatnie usuwa martwy naskórek i jednocześnie wspiera nawilżenie skóry.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatne złuszczanie: Drobinki z wosku jojoba i krzemionki pomagają delikatnie usuwać martwy naskórek.
  • Bogata formuła: Zawiera 1/4 kremu pielęgnującego oraz składniki odżywcze zgodne ze skórą i wspiera jej nawilżenie.
  • Gładka skóra: Pozostawia skórę aksamitnie miękką i gładszą w dotyku.
  • Przyjemny zapach: Łączy nuty maliny i róży.
  • Limitowana edycja: Dostępny jako część kolekcji Bridgerton.

Nr art.: MUE-T186563
Zawartość: 225 ml
EAN: 8720181865619
Numer producenta: T186563
Marki: Dove
Zastosowanie: Wmasuj okrężnymi ruchami w wilgotną skórę. Zwróć szczególną uwagę na bardzo suche obszary, takie jak łokcie i pięty. Następnie dokładnie spłucz. Stosuj maksymalnie 1-2 razy w tygodniu.

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Raspberry Rendezvous - kremowy peeling pod prysznic

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder