Dove Pro Age Care - krem do rąk, 75 ml

Pielęgnacja dłoni dla miękkiej i gładkiej skóry

Nowość w sklepie!

12,99 zł

(173,20 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 5 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 6 października

Właściwości i zalety

  • Specjalnie do skóry dojrzałej
  • Z AHA, witaminą B3 i oliwą z oliwek
  • Szybko się wchłania bez pozostawiania tłustej warstwy

Kupowane często z Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml

Dove Pro Age Care - krem do rąk, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml 24,99 zł (62,48 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Pro Age Care - krem do rąk marki Dove został opracowany specjalnie z myślą o skórze dojrzałej i pomaga pozostawić dłonie miękkie oraz gładkie.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Specjalnie do skóry dojrzałej: Odpowiedni do codziennej pielęgnacji dojrzałej skóry dłoni.
  • Starannie dobrana formuła: Zawiera AHA, witaminę B3, oliwę z oliwek i Ceramide Aufbau Serum.
  • Szybkie wchłanianie: Bogata konsystencja szybko się wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.
  • Subtelny zapach: Pozostawia delikatny, przyjemny aromat.

Nr art.: MUE-U131451
Zawartość: 75 ml
EAN: 8710522415702
Numer producenta: U131451
Marki: Dove
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste dłonie. W razie potrzeby powtarzaj kilka razy dziennie.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Pro Age Care - krem do rąk