Dove Prebiotic Body Milk - mleczko do ciała z gliceryną, 400 ml

Przyjemne uczucie na skórze i łatwa codzienna pielęgnacja ciała

Nowość w sklepie!

30,99 zł

(77,48 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej
  • Z 6% Prebiotic Complex i gliceryną
  • Szybko się wchłania i intensywnie pielęgnuje skórę

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Prebiotic Body Milk - mleczko do ciała z gliceryną, 400 ml 30,99 zł (77,48 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 56,83 zł
Opis

Prebiotic Body Milk - mleczko do ciała z gliceryną marki Dove jest przeznaczone do suchej skóry i pomaga zapewnić jej przyjemne uczucie komfortu. Kremowa konsystencja łatwo rozprowadza się po ciele i szybko się wchłania.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do skóry suchej: Formuła opracowana specjalnie z myślą o potrzebach suchej skóry.
  • Pielęgnujący kompleks: Zawiera 6% Prebiotic Complex oraz glicerynę.
  • Szybkie wchłanianie: Szybko się wchłania i pozostawia przyjemne uczucie na skórze.
  • Łatwa aplikacja: Kremowa konsystencja łatwo rozprowadza się na ciele.
  • Opakowanie z tworzywa z recyklingu: Butelka jest wykonana w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki i etykiety).

Nr art.: MUE-T179626
Zawartość: 400 ml
EAN: 8720181796135
Numer producenta: T179626
Marki: Dove
Zastosowanie: Wmasuj w czystą, suchą skórę i pozostaw do wchłonięcia.
Składniki (INCI)

Aqua, C14-22 Alkane, Glycerin, Paraffinum Liquidum, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Isohexadecane, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Phenoxyethanol, Parfum, Paraffin, Cera Microcristallina, Stearic Acid, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Triolein, Alpha-Isomethyl Ionone, Amyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Dimethyl Phenethyl Acetate, Geraniol, Geranyl Acetate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Terpineol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Prebiotic Body Milk - mleczko do ciała z gliceryną