Dove Advanced Care Rich Nourishment - krem pod prysznic, 225 ml

Delikatne oczyszczanie i pielęgnacja ciała dla jedwabiście miękkiej skóry

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(75,51 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 225 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej
  • Z kroplami MicroMoisture
  • Bez siarczanu SLES

Kupowane często z Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml

Dove Advanced Care Rich Nourishment - krem pod prysznic, 225 ml 16,99 zł (75,51 zł / l)
Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml 24,99 zł (62,48 zł / l)
Cena całkowita: 41,98 zł
Opis

Advanced Care Rich Nourishment - krem pod prysznic marki Dove to delikatny produkt do codziennego oczyszczania suchej skóry. Kremowa konsystencja łatwo się rozprowadza i pieni, pozostawiając skórę miękką oraz gładką bezpośrednio po kąpieli.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do skóry suchej: Pomaga zachować odpowiedni poziom nawilżenia i jest łagodny dla mikrobiomu skóry.
  • Krople MicroMoisture: Formuła z pielęgnującymi kroplami pomaga pozostawić skórę jedwabiście miękką.
  • Łagodna formuła: Zawiera substancje nawilżające pochodzenia roślinnego i łagodne substancje myjące oraz nie zawiera siarczanu SLES.
  • Opakowanie: Butelka jest wykonana w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki i etykiety).

Nr art.: MUE-T144346
Zawartość: 225 ml
EAN: 8720181443459
Numer producenta: T144346
Marki: Dove
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Advanced Care Rich Nourishment - krem pod prysznic

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder