Dove Advanced Care Peach & White Blossom - antyperspirant, 150 ml

Niezawodna ochrona przed wilgocią pod pachami i wspierająca regenerację pielęgnacja

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(126,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do stosowania pod pachami
  • Zapach brzoskwini i białych kwiatów
  • Ochrona do 72 godzin i bez alkoholu

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Advanced Care Peach & White Blossom - antyperspirant, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 44,83 zł
Opis

Advanced Care Peach & White Blossom - antyperspirant marki Dove to antyperspirant w sprayu do skóry pod pachami, który zapewnia niezawodną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i wilgocią. Pielęgnująca formuła pomaga chronić skórę i wspiera jej regenerację po goleniu.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Długotrwała ochrona: Zapewnia ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i wilgocią pod pachami do 72 godzin.
  • Pro-Ceramide Technology: Pielęgnuje skórę pod pachami i pomaga zachować jej miękkość oraz gładkość.
  • Pielęgnacja po goleniu: Wspiera naturalny proces regeneracji skóry po goleniu.
  • Owocowo-kwiatowy zapach: Pachnie brzoskwinią i białymi kwiatami.
  • Delikatna formuła: Nie zawiera alkoholu etylowego ani składników pochodzenia zwierzęcego.

Sposób użycia: Przed użyciem dobrze wstrząsnąć. Trzymając opakowanie pionowo, rozpylać na suchą i schłodzoną skórę pod pachami z odległości 15 cm przez około 2 sekundy.


Nr art.: MUE-T144367
Zawartość: 150 ml
EAN: 8720181443565
Numer producenta: T144367
Marki: Dove
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Advanced Care Peach & White Blossom - antyperspirant