OGX renewing + argan oil of morocco Penetrating Oil - olejek do włosów, 100 ml

Jedwabiście miękkie włosy i ochrona przed uszkodzeniami termicznymi

Nowość w sklepie!

41,99 zł

(419,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Z cennym olejem arganowym
  • Miękkie i lśniące wykończenie

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

OGX renewing + argan oil of morocco Penetrating Oil - olejek do włosów, 100 ml 41,99 zł (419,90 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 114,99 zł
Opis

renewing + argan oil of morocco Penetrating Oil - olejek do włosów marki OGX to pielęgnacja do każdego rodzaju włosów, która zapewnia miękkie, gładkie i lśniące wykończenie. Formuła z marokańskim olejem arganowym pozostawia włosy jedwabiście miękkie, szybko się wchłania i nie obciąża.

Najważniejsze zalety:

  • Do każdego rodzaju włosów: Odpowiedni do stosowania na każdym typie włosów.
  • Wartościowa pielęgnacja: Formuła z marokańskim olejem arganowym dla jedwabiście miękkich włosów.
  • Lśniące wykończenie: Nadaje włosom miękki, gładki i zadbany wygląd bez obciążania.
  • Właściwości ochronne: Pomaga chronić włosy przed uszkodzeniami spowodowanymi stylizacją na gorąco i promieniowaniem UV.

Sposób użycia: Rozetrzeć kilka kropli między dłońmi i równomiernie rozprowadzić na osuszonych ręcznikiem włosach aż po końce. W przypadku cienkich włosów nakładać wyłącznie na końcówki, omijając nasadę.


Nr art.: MUE-27236
Zawartość: 100 ml
EAN: 3574661563312
Numer producenta: 27236
Marki: OGX
Zastosowanie: Zwilż opuszki palców olejkiem i wmasuj w suche włosy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Johnson & Johnson SBF, Campus de maigremont, 27100, Val de Reuil, Francja, www.jjsbf.fr

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla OGX renewing + argan oil of morocco Penetrating Oil - olejek do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder