Dove Advanced Care Original - antyperspirant roll-on, 50 ml

Niezawodna ochrona przed wilgocią pod pachami i delikatna pielęgnacja dla gładszej skóry

Nowość w sklepie!

19,99 zł

(399,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry pod pachami po goleniu
  • Klasyczny zapach Original
  • Ochrona do 72 godzin i bez alkoholu

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Advanced Care Original - antyperspirant roll-on, 50 ml 19,99 zł (399,80 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 45,83 zł
Opis

Advanced Care Original - antyperspirant roll-on marki Dove zapewnia niezawodną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i wilgocią pod pachami, a jednocześnie wspiera pielęgnację skóry.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Długotrwała ochrona: Chroni przed wilgocią pod pachami i nieprzyjemnym zapachem do 72 godzin.
  • Pro-Ceramide Technology: Wspiera regenerację skóry pod pachami po goleniu i pomaga wzmacniać barierę skórną.
  • Delikatna pielęgnacja: Formuła bez alkoholu pomaga zachować skórę bardziej miękką i gładką.
  • Klasyczny zapach: Pozostawia dobrze znany zapach Original.

Nr art.: MUE-U127389
Zawartość: 50 ml
EAN: 59095842
Numer producenta: U127389
Marki: Dove
Zastosowanie: Rozprowadź dezodorant w kulce na całej pasze i pozostaw do całkowitego wyschnięcia przed kontaktem z odzieżą. Nie stosuj na podrażnioną skórę.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Advanced Care Original - antyperspirant roll-on