Dove Advanced Care Invisible Dry - antyperspirant w sprayu, 150 ml

Niezawodna ochrona dezodorantu i ochrona przed białymi śladami na ubraniach

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(126,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do pielęgnacji po goleniu
  • Odświeżający zapach frezji
  • Bez alkoholu i składników pochodzenia zwierzęcego

Kupowane często z Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml

Dove Advanced Care Invisible Dry - antyperspirant w sprayu, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
Dove MEN+CARE Żel pod prysznic Clean Comfort, 400 ml 25,84 zł (64,60 zł / l)
Cena całkowita: 44,83 zł
Opis

Advanced Care Invisible Dry - antyperspirant w sprayu marki Dove zapewnia niezawodną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem i wilgocią pod pachami oraz pomaga zachować długotrwałe uczucie suchości skóry.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Długotrwała ochrona: Chroni przed nieprzyjemnym zapachem i wilgocią pod pachami do 72 godzin.
  • Ochrona ubrań: Pomaga zmniejszyć ryzyko powstawania białych śladów na odzieży.
  • Delikatna pielęgnacja: Bezalkoholowa formuła z Pro-Ceramide Technology sprawdza się również w pielęgnacji skóry po goleniu.
  • Odświeżający zapach: Pozostawia przyjemny zapach białej frezji.
  • Bez składników pochodzenia zwierzęcego: Formuła nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Nr art.: MUE-T130630
Zawartość: 150 ml
EAN: 8720181291593
Numer producenta: T130630
Marki: Dove
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Advanced Care Invisible Dry - antyperspirant w sprayu