Dove Advanced Care Intensive Care & Oil - krem pod prysznic z olejem arganowym, 225 ml

Delikatne oczyszczanie ciała dla gładkiej skóry

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(75,51 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 225 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej
  • Z olejem arganowym i składnikami pielęgnującymi
  • Formuła bez siarczanu SLES

Kupowane często z Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml

Dove Advanced Care Intensive Care & Oil - krem pod prysznic z olejem arganowym, 225 ml 16,99 zł (75,51 zł / l)
Dove Body Love Body Lotion z kokosem i olejkiem migdałowym, 400 ml 24,99 zł (62,48 zł / l)
Cena całkowita: 41,98 zł
Opis

Advanced Care Intensive Care & Oil - krem pod prysznic z olejem arganowym marki Dove jest przeznaczony do skóry suchej. Delikatnie oczyszcza i pozostawia skórę miękką oraz gładką w dotyku.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do skóry suchej: Formuła opracowana specjalnie z myślą o potrzebach suchej skóry.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera olej arganowy, składniki pielęgnujące pochodzenia roślinnego i krople MicroMoisture.
  • Łagodne oczyszczanie: Formuła bez siarczanu SLES delikatnie oczyszcza i jest łagodna dla mikrobiomu skóry.
  • Butelka z tworzywa z recyklingu: Butelka jest wykonana w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu (z wyjątkiem nakrętki i etykiety).
  • Wysoka biodegradowalność: Formuła jest biodegradowalna w maksymalnie 98% zgodnie z metodami OECD.

Nr art.: MUE-T146034
Zawartość: 225 ml
EAN: 8720181460029
Numer producenta: T146034
Marki: Dove
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dove Advanced Care Intensive Care & Oil - krem pod prysznic z olejem arganowym

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder