Dottor Ciccarelli Jednorazowa rękawica do mycia z mydłem, 20 szt.

Do ciała i twarzy

55,00 zł

(2,75 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 20 szt.

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 1 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Delikatna pianka
  • Pojedyncza porcja, łatwa do wyjęcia
  • Idealne w podróży

Kupowane często z Jean&Len Mydło do rąk - rozmaryn i imbir, 500 ml

Dottor Ciccarelli Jednorazowa rękawica do mycia z mydłem, 20 szt. 55,00 zł (2,75 zł / szt.)
Jean&Len Mydło do rąk - rozmaryn i imbir, 500 ml 34,99 zł (69,98 zł / l)
Cena całkowita: 89,99 zł
Opis

Te wstępnie namydlone jednorazowe rękawiczki delikatnie i szybko oczyszczają twarz i ciało. Gdy tylko rękawica zostanie zwilżona kilkoma kroplami wody, tworzy się delikatna piana, która oczyszcza skórę. Jednorazowe rękawice do mycia można zdejmować pojedynczo. Są praktyczne w podróży lub do szybkiego odświeżenia się w domu.

Nr art.: CIC-0201W02
Zawartość: 20 szt.
EAN: 8002140020117
Numer producenta: 0201W02
Marki: Dottor Ciccarelli
Składniki (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract, Cocamide Dea, Propylene Glycol, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, CI 61570, CI 19140, Sodium Hydroxyde, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Sulfate

Informacje prawne
Producent: Farmaceutici dott. Ciccarelli S.p.A., Via Clemente Prudenzio 13 , 20138, Milano, Włochy, info@ciccarelli.it, www.ciccarelli.it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Dottor Ciccarelli Jednorazowa rękawica do mycia z mydłem

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder