CV - Cadea Vera Hyaluron Power krem na dzień z 7 formami kwasu hialuronowego, 50 ml

Intensywny zastrzyk nawilżenia i ochrona na dzień

Nowość w sklepie!

26,99 zł

(539,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do skóry odwodnionej
  • Z 7 formami kwasu hialuronowego i SPF 15
  • Szybko się wchłania i nie zawiera silikonów

Kupowane często z CV - Cadea Vera Vital Lifting krem na noc, 50 ml

CV - Cadea Vera Hyaluron Power krem na dzień z 7 formami kwasu hialuronowego, 50 ml 26,99 zł (539,80 zł / l)
CV - Cadea Vera Vital Lifting krem na noc, 50 ml 13,99 zł (279,80 zł / l)
Cena całkowita: 40,98 zł
Opis

Hyaluron Power krem na dzień z 7 formami kwasu hialuronowego od CV - Cadea Vera to pielęgnacja dzienna do skóry odwodnionej, która pomaga zachować świeży i zadbany wygląd.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Kompleks hialuronowy: Zawiera 7 form kwasu hialuronowego, Hyaluron-Booster Complex i Anti-Age Booster.
  • Zintegrowana ochrona przeciwsłoneczna: SPF 15 i ochrona UVA pomagają chronić skórę przed wpływem promieniowania.
  • Baza pod makijaż: Szybko się wchłania, łatwo rozprowadza i dobrze sprawdza się pod makijaż.
  • Delikatna formuła: Bez alkoholu, silikonów i parabenów.

Nr art.: MUE-490816
Zawartość: 50 ml
EAN: 4053776020600
Numer producenta: 490816
Marki: CV - Cadea Vera
Rodzaj skóry: skóra sucha
Zastosowanie: Nanieś rano na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie wmasuj.
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Cetearylalcohol, Hydrolyzed Yeast Extract, Dibutyl Adipate, Hydrogenated Vegetable Glycerides, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Brassica Campestris Sterols, Ethylhexyl Triazone, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Panthenol, Panicum Miliaceum Seed Extract, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Sodium Hyaluronate, Tocopherol (Vitamin E), Coco Caprylate/Caprate, Potassium Cetyl Phosphate, Hydrogenated Palm Glycerides, Sodium Hydroxyde, Parfum, Xanthan Gum, Synthetic Fluorphlogopite, Sodium Gluconate, Ethylhexylglycerin, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Cetyl Hydroxyethylcellulose, Potassium Sorbate, Polyglucuronic Acid, Tannic Acid, Sodium Benzoate, Pantolactone, Lecithin, Tin Oxide, Phenoxyethanol, CI 77491, CI 77891

Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Niemcy, www.femia.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla CV - Cadea Vera Hyaluron Power krem na dzień z 7 formami kwasu hialuronowego

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder