Clairol Professional Farba do włosów colorstrong - popielaty blond 8/1, 199 ml

Trwała farba do włosów zapewniająca lśniący efekt koloru w domu

Nowość w sklepie!

45,99 zł

(231,11 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 199 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Odpowiednia do wszystkich rodzajów włosów
  • Bez amoniaku i z systemem AHA-Bonding
  • Wielowymiarowy popielaty blond

Kupowane często z milk_shake Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

Clairol Professional Farba do włosów colorstrong - popielaty blond 8/1, 199 ml 45,99 zł (231,11 zł / l)
milk_shake Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) 121,00 zł (127,37 zł / l)
Cena całkowita: 166,99 zł
Opis

Farba do włosów colorstrong - popielaty blond 8/1 marki Clairol Professional to trwała koloryzacja odpowiednia do wszystkich rodzajów włosów. Formuła bez amoniaku nadaje włosom wielowymiarowy, lśniący odcień popielatego blondu i jest przeznaczona do wygodnego stosowania w domu.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Bez amoniaku: Formuła bez amoniaku pozwala uzyskać intensywny i lśniący efekt koloru.
  • Zintegrowany system Bonding: Trzy dopasowane etapy z AHA pomagają wspierać strukturę włosów przed, w trakcie i po koloryzacji.
  • Niezawodne pokrycie: Krem koloryzujący zapewnia równomierne pokrycie siwych włosów i wielowymiarowe refleksy.
  • Kompletny zestaw: Zawiera primer Bonding, krem koloryzujący, aktywator, odżywkę Bonding oraz rękawiczki ochronne do stosowania w domu.

Sposób użycia: Koloryzacja przebiega w trzech etapach: primer Bonding przygotowuje włosy, następnie nakłada się krem koloryzujący, a na końcu odżywkę Bonding, która pomaga utrwalić kolor i pielęgnuje włosy.


Nr art.: MUE-99350191719
Zawartość: 199 ml
EAN: 4068359144321
Numer producenta: 99350191719
Marki: Clairol Professional
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Składniki (INCI)

Aqua, Propylene Glycol, Hydroxyethyl Cellulose, Quaternium-80, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, Phenoxyethanol, Malic Acid, Cocamidopropyl Betaine, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum, Disodium Edta, Disodium Phosphate, Polysorbate 60, Sodium Phosphate

Aqua, Propylene Glycol, Ethanolamine, Cetearylalcohol, 2-Methoxymethyl-P-Phenylenediamine, Sodium Diethylenetriamine Pentamethylene Phosphonate, 2-Amino-5-Ethylphenol Hcl, Dicetyl Phosphate, M-Aminophenol, Hydroxyethyl-3,4-Methylenedioxyaniline Hcl, Sodium Sulfite, Ceteth-10 Phosphate, Steareth-200, Ascorbic Acid, Parfum, N,n-Bis(Carboxymethyl)-, N,n-Bis(2-Hydroxyethyl)-P-Phenylenediamine Sulfate, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Xanthan Gum, Citric Acid, Disodium Edta, 2,4-Diaminophenoxyethanol Hcl, Sodium Metasilicate

Aqua, Hydrogen Peroxide, Cetearylalcohol, Ceteareth-25, Salicylic Acid, Phosphoric Acid, Disodium Phosphate, Disodium Pyrophosphate, Sodium Stannate, Etidronic Acid

Aqua, Bis-Hydroxy/Methoxy Amodimethicone, Stearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Malic Acid, Glutamic Acid, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzylbenzoat, Edta, Histidine, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Chloride, Hexamethylindanopyran, Hexyl Cinnamal, Linalool, Magnesium Nitrate, Trimethylsiloxysilicate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Methylchloroisothiazolinone, Magnesium Chloride, Methylisothiazolinon, Ascorbic Acid, Citric Acid, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Sulfite

Farby do włosów - ważne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i ostrzeżenia

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Clairol Professional Farba do włosów colorstrong - popielaty blond 8/1