BULLDOG Szampon i odżywka do brody, 200 ml

Dokładne oczyszczanie i pielęgnacja brody

Nowość w sklepie!

27,99 zł

(139,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do brody i skóry twarzy
  • Z aloesem, olejem z lnianki i zieloną herbatą
  • Praktyczna formuła 2 w 1

Kupowane często z BROOKLYN SOAP COMPANY Olejek do brody, 50 ml

BULLDOG Szampon i odżywka do brody, 200 ml 27,99 zł (139,95 zł / l)
BROOKLYN SOAP COMPANY Olejek do brody, 50 ml 39,99 zł (799,80 zł / l)
Cena całkowita: 67,98 zł
Opis

Szampon i odżywka do brody marki BULLDOG łączy oczyszczanie i pielęgnację zarostu oraz skóry twarzy. Formuła pozostawia brodę czystą i zadbaną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Formuła 2 w 1: Łączy oczyszczanie i pielęgnację w jednym kroku.
  • Dokładne oczyszczanie: Usuwa zabrudzenia i pozostałości bez przesuszania.
  • Wybrane składniki: Zawiera aloes, olej z lnianki i zieloną herbatę.
  • Uczucie czystości: Pozostawia brodę i skórę twarzy czyste oraz zadbane.

Nr art.: MUE-X302316900
Zawartość: 200 ml
EAN: 5060896573618
Numer producenta: X302316900
Marki: BULLDOG
Składniki (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Methyl Isethionate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Chloride, Stearamidopropyl Dimethylamine, Acrylates Copolymer, Sodium Methyl Isethionate, Sodium Benzoate, Coconut Acid, Parfum[1], Potassium Sorbate, Limonene, Camelina Sativa Seed Oil, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Glycerin, Sodium Cocoate, Camelia Sinensis Leaf Extract, Tocopherol (Vitamin E)

  1. Mieszanka naturalnych składników.
Informacje prawne
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BULLDOG Szampon i odżywka do brody

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder