BULLDOG Krem nawilżający SPF 15, 100 ml

Codzienna pielęgnacja twarzy z ochroną UV i lekkim uczuciem na skórze

Nowość w sklepie!

29,99 zł

(299,90 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do środa, 14 października

Właściwości i zalety

  • Do normalnej i suchej skóry mężczyzn
  • Z aloesem i SPF 15
  • Ochrona przed codziennym działaniem promieni słonecznych

Kupowane często z L'ORÉAL PARIS Ekspert wieku Przeciwzmarszczkowy krem na noc 65+, 50 ml

BULLDOG Krem nawilżający SPF 15, 100 ml 29,99 zł (299,90 zł / l)
L'ORÉAL PARIS Ekspert wieku Przeciwzmarszczkowy krem na noc 65+, 50 ml 34,99 zł (699,80 zł / l)
Cena całkowita: 64,98 zł
Opis

Krem nawilżający SPF 15 marki BULLDOG to produkt do codziennej pielęgnacji męskiej skóry, który zapewnia ochronę przed codziennym działaniem promieni słonecznych. Jest odpowiedni do skóry normalnej i suchej oraz pozostawia lekkie uczucie na skórze.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Ochrona UV: Zawiera filtr SPF 15 pomagający chronić skórę przed codziennym działaniem promieniowania słonecznego.
  • Pielęgnujący składnik: Formuła z aloesem.
  • Specjalnie dla mężczyzn: Opracowany do codziennej pielęgnacji męskiej skóry twarzy.
  • Opakowanie: Wykonane z tworzywa pochodzenia roślinnego i z recyklingu.

Sposób użycia: Przed ekspozycją na słońce nałożyć niewielką ilość na twarz i szyję, a następnie delikatnie wmasować.


Nr art.: MUE-X304420800
Zawartość: 100 ml
EAN: 5060896578248
Numer producenta: X304420800
Marki: BULLDOG
Zastosowanie: Nanieś rano na oczyszczoną skórę twarzy i delikatnie wmasuj.
Składniki (INCI)

Aqua, Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Palmitate, Dicaprylyl Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Sorbitan Stearate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Sodium Polyacrylate, Pentaerythrityl Distearate, Phenoxyethanol, Sodium Stearoyl Glutamate, Benzoic Acid, Carbomer, Tocopherol (Vitamin E), Parfum[1], Dehydroacetic Acid, Limonene, Citrus Bergamia Peel Oil, Citrus Lemon Peel Oil, Glycine Soya (Soybean) Oil, Linalyl Acetate, Pinene, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Pogostemon Cablin Oil, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Linalool, Citronellol, Camphor, Citric Acid, Beta-Caryophyllene, Potassium Sorbate

  1. Mieszanka naturalnych składników.
Informacje prawne
Producent: Wilkinson Sword GmbH, Schützenstraße 110, 42659, Solingen, Niemcy, www.wilkinsonsword.com/de-de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BULLDOG Krem nawilżający SPF 15