BULLDOG Age Defence Serum, 50 ml

Intensywna pielęgnacja twarzy dla zadbanego wyglądu skóry

Nowość w sklepie!

34,99 zł

(699,80 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 50 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Specjalnie do męskiej skóry
  • Z algami morskimi i witaminą E
  • Do pielęgnacji twarzy i szyi

Kupowane często z BULLDOG Original Żel do mycia twarzy, 150 ml

BULLDOG Age Defence Serum, 50 ml 34,99 zł (699,80 zł / l)
BULLDOG Original Żel do mycia twarzy, 150 ml 25,99 zł (173,27 zł / l)
Cena całkowita: 60,98 zł
Opis

Age Defence Serum marki BULLDOG to serum do twarzy opracowane specjalnie z myślą o potrzebach męskiej skóry. Pielęgnuje skórę twarzy i szyi oraz wspiera jej zadbany wygląd.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do męskiej skóry: Formuła dostosowana do potrzeb mężczyzn.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera algi morskie z brunatnic oraz witaminę E.
  • Ekstrakty roślinne: Wzbogacone olejem z nasion słonecznika, jeżówką i liśćmi rozmarynu.
  • Wszechstronne zastosowanie: Odpowiednie do pielęgnacji twarzy i szyi.

Sposób użycia: Niewielką ilość nałożyć na oczyszczoną, suchą skórę i delikatnie wmasować.


Nr art.: MUE-X301114804
Zawartość: 50 ml
EAN: 5060144643872
Numer producenta: X301114804
Marki: BULLDOG
Zastosowanie: Niewielką ilość serum nanieś na czystą, suchą skórę twarzy i pozostaw do całkowitego wchłonięcia. Serum można nakładać samodzielnie lub przed zwykłym kremem pielęgnacyjnym.
Składniki (INCI)

Aqua, Coco Caprylate/Caprate, Sodium Polyacrylate, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Phenoxyethanol, Glycerin, Echinacea Purpurea Flower/Leaf/Stem Extract, Parfum, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Limonene, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Linalool, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxyde

Informacje prawne
Producent: Bulldog Skincare, London, W10 5AD, W10 5AD, Wielka Brytania, info@wilkinson.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla BULLDOG Age Defence Serum

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder