Borotalco Dezodorant w sprayu Fresh Non-Stop Aquatic Flowers, 150 ml

Długotrwała ochrona i odświeżające uczucie na skórze

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(126,60 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Wyjątkowe uczucie suchości skóry
  • Orzeźwiający, wodny zapach
  • Ochrona dezodorantu do 72 godzin i 0% alkoholu etylowego

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

Borotalco Dezodorant w sprayu Fresh Non-Stop Aquatic Flowers, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 33,98 zł
Opis

Dezodorant w sprayu Fresh Non-Stop Aquatic Flowers marki Borotalco zapewnia niezawodną ochronę na co dzień oraz wyjątkowe uczucie suchości i świeżości skóry. Formuła z reaktywującymi się cząsteczkami świeżości łączy wodne nuty zapachowe z bukietem białych kwiatów.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Ochrona dezodorantu do 72 godzin: Zapewnia długotrwałą ochronę i uczucie świeżości na co dzień.
  • Absorpcja wilgoci: Wzbogacony o Vegetalc™, mieszankę absorbujących pudrów pochodzenia roślinnego.
  • Reaktywacja zapachu: Cząsteczki świeżości reaktywują się, pomagając zachować uczucie suchości skóry.
  • Bez alkoholu etylowego: Formuła zawiera 0% alkoholu etylowego.

Nr art.: MUE-7008340
Zawartość: 150 ml
EAN: 8002410046632
Numer producenta: 7008340
Marki: Borotalco
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Dobrze wstrząśnij przed użyciem i spryskaj skórę pod pachami z odległości około 15 cm. Przed kontaktem z ubraniem pozwól dezodorantowi dokładnie wyschnąć. Nie stosuj na podrażnioną skórę.
Informacje prawne
Producent: Società Italo Britannica L.Manetti H.Roberts & C. per Azioni, Via Baldanzese 177, 50041, Calenzano FI, Włochy, www.borotalco.com/it

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Borotalco Dezodorant w sprayu Fresh Non-Stop Aquatic Flowers

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder