blend-a-dent PLUS Krem mocujący do protez - wyjątkowo mocne trzymanie, 40 g

Mocne mocowanie i wysoki komfort noszenia protezy

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(624,75 zł / kg, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 40 g

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do protez całkowitych i częściowych
  • Mocne mocowanie i wysoka siła zgryzu
  • Łatwa aplikacja dzięki precyzyjnej końcówce dozującej

Kupowane często z Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml

blend-a-dent PLUS Krem mocujący do protez - wyjątkowo mocne trzymanie, 40 g 24,99 zł (624,75 zł / kg)
Bioniq Pasta do zębów Repair, 75 ml 34,99 zł (466,53 zł / l)
Cena całkowita: 59,98 zł
Opis

PLUS Krem mocujący do protez - wyjątkowo mocne trzymanie marki blend-a-dent to krem do protez całkowitych i częściowych, który zapewnia mocne mocowanie przez cały dzień. Wspiera stabilność protezy podczas gryzienia i zwiększa komfort jej noszenia na co dzień.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Niezawodne mocowanie: Zapewnia mocne utrzymanie protez całkowitych i częściowych przez cały dzień.
  • Wsparcie podczas gryzienia: Pomaga stabilizować protezę podczas codziennego spożywania posiłków.
  • Większy komfort noszenia: Tworzy przyjemną warstwę amortyzującą między dziąsłami a protezą.
  • Precyzyjna aplikacja: Dzięki cienkiej końcówce dozującej krem można nakładać łatwo i dokładnie.
  • Neutralny smak: Formuła nie wpływa na smak potraw ani napojów.

Nr art.: MUE-16619943
Zawartość: 40 g
EAN: 8700216619943
Numer producenta: 16619943
Marki: blend-a-dent
Produkt medyczny: Ten produkt jest wyrobem medycznym. Prosimy o zapoznanie się z instrukcją użytkowania oraz informacjami podanymi na opakowaniu, a w razie potrzeby o zasięgnięcie porady specjalisty (np. lekarza lub farmaceuty).
Składniki (INCI)

35 % Calcium/Zinc Pvm/Ma Copolymer, Paraffinum Liquidum, 20 % Cellulose Gum, Petrolatum, Silicia, CI 45410, Bht, Tocopherol (Vitamin E)

Informacje prawne
Producent: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Niemcy, de.pg.com

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla blend-a-dent PLUS Krem mocujący do protez - wyjątkowo mocne trzymanie