bebe Orzeźwiające chusteczki oczyszczające, 25 szt.

Dokładne oczyszczanie twarzy i przyjemne uczucie na skórze

Nowość w sklepie!

12,99 zł

(0,52 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 25 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry normalnej
  • Z technologią micelarną i wodą różaną
  • Usuwa do 99% wodoodpornego makijażu

Kupowane często z bebe Delikatna woda micelarna, 400 ml

bebe Orzeźwiające chusteczki oczyszczające, 25 szt. 12,99 zł (0,52 zł / szt.)
bebe Delikatna woda micelarna, 400 ml 22,99 zł (57,48 zł / l)
Cena całkowita: 35,98 zł
Opis

Orzeźwiające chusteczki oczyszczające bebe dokładnie oczyszczają skórę normalną i pozostawiają przyjemne uczucie na skórze. Formuła z technologią micelarną i wodą różaną skutecznie usuwa nawet wodoodporny makijaż.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Dokładne oczyszczanie: Skutecznie usuwają do 99% wodoodpornego makijażu.
  • Technologia micelarna i woda różana: Formuła opracowana specjalnie z myślą o pielęgnacji skóry normalnej.
  • Wegańska formuła: Bez składników pochodzenia zwierzęcego.
  • Praktyczne zastosowanie: Odpowiednie do twarzy, okolic oczu i szyi, bez konieczności spłukiwania wodą.

Nr art.: MUE-906088
Zawartość: 25 szt.
EAN: 3574661826165
Numer producenta: 906088
Marki: bebe
Rodzaj skóry: skóra normalna
Informacje prawne
Producent: Johnson & Johnson GmbH, Vorgartenstraße 206B, 1020, Wien, Austria, www.jnjaustria.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla bebe Orzeźwiające chusteczki oczyszczające

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder