AVEO Uśmiechnięty Kot – krem do rąk i paznokci, 60 ml

Gładka skóra i pielęgnacja dłoni oraz paznokci

3,97 zł 4,99 zł -20%

(66,17 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 60 ml

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do czwartek, 8 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich typów skóry
  • Z masłem shea i zapachem zimowych jagód
  • Szybko się wchłania i nie zawiera mikroplastiku

Kupowane często z AVEO Kremowo-olejkowy balsam do ciała, 200 ml

AVEO Uśmiechnięty Kot – krem do rąk i paznokci, 60 ml 3,97 zł (66,17 zł / l)
AVEO Kremowo-olejkowy balsam do ciała, 200 ml 10,00 zł (50,00 zł / l)
Cena całkowita: 13,97 zł
Opis

Uśmiechnięty Kot – krem do rąk i paznokci marki AVEO pielęgnuje wymagające dłonie i paznokcie oraz wspiera ich zadbany wygląd. Formuła z masłem shea pozostawia skórę gładką w dotyku i otula ją zapachem igieł sosnowych oraz zimowych jagód.

Najważniejsze zalety:

  • Pielęgnująca formuła: Zawiera masło shea i jest odpowiednia do wymagających dłoni oraz paznokci.
  • Przyjemne stosowanie: Łatwo się rozprowadza, szybko wchłania i nie pozostawia tłustej warstwy.
  • Bez mikroplastiku: Formuła nie zawiera mikroplastiku.

Nr art.: MUE-8160642M-AV
Zawartość: 60 ml
EAN: 2200300531374
Numer producenta: 8160642M-AV
Marki: AVEO
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste dłonie. W razie potrzeby powtarzaj kilka razy dziennie.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: accentra GmbH & Co KG, Rudolf-Diesel-Straße 7, 91572, 91572 Bechhofen, Niemcy, shop.accentra.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla AVEO Uśmiechnięty Kot – krem do rąk i paznokci

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder