AVEO Oliwka – kremowe mydło w płynie, opakowanie uzupełniające, 500 ml

Delikatne mycie rąk i zadbana skóra całej rodziny

3,97 zł 4,99 zł -20%

(7,94 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Jeszcze 9 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich typów skóry
  • Przyjemny zapach oliwek
  • Formuła bez mikroplastiku

Kupowane często z AVEO Żel pod prysznic Good Mood, 200 ml

AVEO Oliwka – kremowe mydło w płynie, opakowanie uzupełniające, 500 ml 3,97 zł (7,94 zł / l)
AVEO Żel pod prysznic Good Mood, 200 ml 9,60 zł (48,00 zł / l)
Cena całkowita: 13,57 zł
Opis

Oliwka – kremowe mydło w płynie, opakowanie uzupełniające marki AVEO zapewnia delikatne mycie rąk dla wszystkich typów skóry i całej rodziny. Łagodna formuła Soft Care dokładnie, a zarazem delikatnie oczyszcza dłonie na co dzień i pozostawia zadbane uczucie na skórze oraz przyjemny zapach oliwek.

Najważniejsze zalety:

  • Łagodna formuła Soft Care: Odpowiednia do codziennego mycia rąk przy wszystkich typach skóry.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia na skórze delikatną nutę oliwek.
  • Przyjazne dla skóry pH i bez mikroplastiku: Łagodna formuła wspiera uczucie czystej i świeżej skóry.
  • Mniej materiału opakowaniowego: Praktyczne opakowanie uzupełniające pozwala ograniczyć zużycie materiału o ponad 60% w porównaniu ze standardowym dozownikiem do mydła.

Nr art.: MUE-306202
Zawartość: 500 ml
EAN: 2200281553310
Numer producenta: 306202
Marki: AVEO
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla AVEO Oliwka – kremowe mydło w płynie, opakowanie uzupełniające