AVEO MEN – maszynki jednorazowe dla mężczyzn z 2 ostrzami, 10 szt., 10 szt.

Dokładna pielęgnacja brody i łatwe stosowanie

Nowość w sklepie!

6,99 zł

(0,70 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 10 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla mężczyzn
  • Pasek poślizgowy z aloesem i olejem arganowym
  • Ruchoma głowica i 2 ostrza

Kupowane często z Wilkinson Sword Protector 3 - Wymienne ostrza z aloesem, 8 szt.

AVEO MEN – maszynki jednorazowe dla mężczyzn z 2 ostrzami, 10 szt., 10 szt. 6,99 zł (0,70 zł / szt.)
Wilkinson Sword Protector 3 - Wymienne ostrza z aloesem, 8 szt. 58,00 zł (7,25 zł / szt.)
Cena całkowita: 64,99 zł
Opis

MEN – maszynki jednorazowe dla mężczyzn z 2 ostrzami marki AVEO zostały opracowane z myślą o potrzebach męskiej skóry i umożliwiają łatwą pielęgnację zarostu. Zapewniają dokładne golenie i wspierają delikatny poślizg po skórze.

Najważniejsze zalety:

  • System 2 ostrzy: Umożliwia dokładne golenie zarostu.
  • Pasek poślizgowy: Zawiera aloes i olej arganowy dla delikatniejszego poślizgu.
  • Lepsze dopasowanie do konturów: Ruchoma głowica dopasowuje się do kształtu twarzy.
  • Łatwe czyszczenie: Otwarta konstrukcja ułatwia wypłukiwanie włosków spomiędzy ostrzy.
  • Materiał z recyklingu: Wykonane w 97% z materiału pochodzącego z recyklingu.

Nr art.: MUE-900013
Zawartość: 10 szt.
EAN: 4053776032344
Numer producenta: 900013
Marki: AVEO
Składniki (INCI)

Aloe Barbadensis, Argania Spinosa (Argan) Oil

Zalecenia dotyczące czyszczenia żyletek:

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla AVEO MEN – maszynki jednorazowe dla mężczyzn z 2 ostrzami, 10 szt.