AVEO MEN Black Eye – maszynki jednorazowe dla mężczyzn z 4 ostrzami, 3 szt.

Dokładne golenie i delikatny poślizg po skórze

Nowość w sklepie!

16,99 zł

(5,66 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 3 szt.

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla mężczyzn
  • 4 ostrza i pasek poślizgowy
  • Pasek poślizgowy ze składnikami pielęgnacyjnymi

Kupowane często z Wilkinson Sword Protector 3 - Wymienne ostrza z aloesem, 8 szt.

AVEO MEN Black Eye – maszynki jednorazowe dla mężczyzn z 4 ostrzami, 3 szt. 16,99 zł (5,66 zł / szt.)
Wilkinson Sword Protector 3 - Wymienne ostrza z aloesem, 8 szt. 58,00 zł (7,25 zł / szt.)
Cena całkowita: 74,99 zł
Opis

MEN Black Eye – maszynki jednorazowe dla mężczyzn z 4 ostrzami marki AVEO umożliwiają precyzyjne golenie i są wyposażone w 4 ostrza oraz pielęgnujący pasek poślizgowy.

Najważniejsze zalety:

  • 4 ostrza: Zapewniają dokładne golenie.
  • Pasek poślizgowy: Zawiera składniki pielęgnacyjne ułatwiające przesuwanie maszynki po skórze.
  • Jednorazowe maszynki dla mężczyzn: Odpowiednie do łatwego, codziennego stosowania.

Nr art.: MUE-900003
Zawartość: 3 szt.
EAN: 4053776032351
Numer producenta: 900003
Marki: AVEO
Zalecenia dotyczące czyszczenia żyletek:

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla AVEO MEN Black Eye – maszynki jednorazowe dla mężczyzn z 4 ostrzami

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder