AVEO Lemon Splash – mydło w płynie, 500 ml

Dokładne mycie rąk ze świeżą nutą

5,18 zł 5,99 zł -14%

(10,36 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 500 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do rąk
  • Cytrusowy zapach
  • Praktyczne mydło w płynie

Kupowane często z AVEO Żel pod prysznic Good Mood, 200 ml

AVEO Lemon Splash – mydło w płynie, 500 ml 5,18 zł (10,36 zł / l)
AVEO Żel pod prysznic Good Mood, 200 ml 9,60 zł (48,00 zł / l)
Cena całkowita: 14,78 zł
Opis

Lemon Splash – mydło w płynie marki AVEO pozostawia świeże uczucie podczas mycia rąk dzięki cytrusowemu zapachowi.

Najważniejsze zalety:

  • Rodzaj produktu: Praktyczne mydło w płynie do mycia rąk.
  • Cytrusowy zapach: Pozostawia na dłoniach przyjemną, świeżą nutę.

Nr art.: MUE-10524800
Zawartość: 500 ml
EAN: 2200301222462
Numer producenta: 10524800
Marki: AVEO
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry, skóra normalna
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla AVEO Lemon Splash – mydło w płynie