AVEO Finishing Spray Glossy, 150 ml

Jedwabiste włosy i idealne wykończenie bez obciążania

11,61 zł 12,99 zł -11%

(77,40 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 3 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do czwartek, 8 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do wtorek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Dla jedwabistych i lśniących włosów
  • Lekki zapach i brak obciążenia
  • Ultralekka formuła dla idealnego wykończenia

Kupowane często z AVEO Professional Odżywka do włosów chroniąca końcówki włosów Protect, 200 ml

AVEO Finishing Spray Glossy, 150 ml 11,61 zł (77,40 zł / l)
AVEO Professional Odżywka do włosów chroniąca końcówki włosów Protect, 200 ml 8,39 zł (41,95 zł / l)
Cena całkowita: 20,00 zł
Opis

Finishing Spray Glossy marki AVEO to spray do włosów, który nadaje im jedwabisty wygląd, połysk i zapewnia wykończenie stylizacji.

Najważniejsze zalety:

  • Efekt połysku: Nadaje włosom jedwabisty wygląd i blask.
  • Ultralekka formuła: Nie obciąża włosów.
  • Przyjemny zapach: Pozostawia na włosach delikatną nutę zapachową.

Nr art.: MUE-101279
Zawartość: 150 ml
EAN: 4053776003535
Numer producenta: 101279
Marki: AVEO
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Równomiernie rozpyl spray włosy z odległości około 30 cm.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: JoCos GmbH, Prinz-Ludwig-Straße 17, 93055, Regensburg, Niemcy, jocosregensburg.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla AVEO Finishing Spray Glossy

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder