AVEO Alleskönner – serum termoochronne, 100 ml

Niezawodna ochrona termiczna i łatwiejsze rozczesywanie podczas stylizacji

12,42 zł 13,99 zł -11%

(124,20 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 100 ml

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Dla wszystkich typów włosów
  • Ochrona termiczna do 230°C
  • Z kwasem hialuronowym i bez silikonów

Kupowane często z AVEO Profesjonalny spray do stylizacji loków „Lockenliebe”, 200 ml

AVEO Alleskönner – serum termoochronne, 100 ml 12,42 zł (124,20 zł / l)
AVEO Profesjonalny spray do stylizacji loków „Lockenliebe”, 200 ml 12,42 zł (62,10 zł / l)
Cena całkowita: 24,84 zł
Opis

Alleskönner – serum termoochronne marki AVEO zapewnia niezawodną ochronę podczas codziennej stylizacji suszarką, prostownicą lub lokówką. Formuła jest odpowiednia dla wszystkich typów włosów i wspiera ich zadbany wygląd.

Najważniejsze zalety:

  • Wysoka ochrona termiczna: Chroni włosy w temperaturze do 230°C.
  • Z kwasem hialuronowym: Ułatwia rozczesywanie włosów.
  • Bez silikonów i wegańskie: Formuła bez silikonów, odpowiednia dla każdego typu włosów.

Sposób użycia: Niewielką ilość produktu rozprowadź na wilgotnych lub suchych włosach, koncentrując się na długościach i końcówkach.


Nr art.: MUE-2020883
Zawartość: 100 ml
EAN: 2200309000420
Numer producenta: 2020883
Marki: AVEO
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Spryskaj suche lub osuszone ręcznikiem włosy przed suszeniem lub przed użyciem urządzeń do stylizacji na ciepło. Nie spłukuj.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Emil Kiessling GmbH, Obere Lerch 40, 91166 , Georgensgmünd, Niemcy, www.emil-kiessling.de/de/kiessling-cosmetics-in-motion/home

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla AVEO Alleskönner – serum termoochronne

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder