Artego One60Nine - Farba do włosów, 5.62 (150 ml)

Trwała farba do włosów bez amoniaku

22,23 zł 75,00 zł -70%

(148,20 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 5.62

Produkt dostępny

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Innowacyjny kolor włosów
  • Zaawansowana technologia
  • Bez amoniaku

Kupowane często z milk_shake Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml)

Artego One60Nine - Farba do włosów, 5.62 (150 ml) 22,23 zł (148,20 zł / l)
milk_shake Oxidizing Emulsion, 20 Vol 6% (950 ml) 121,00 zł (127,37 zł / l)
Cena całkowita: 143,23 zł
Opis
  • Doskonały, perfekcyjny kolor i optymalna ochrona
  • Do 100% pokrycia
  • Rozjaśnia nawet o 3 tony
  • Brak przebarwień skóry
  • Nowa technologia Synergy Pix oraz nowe pigmenty i formuła pigmentów
  • Optymalny stosunek alkaliów i utleniaczy
  • Bez rezorcynolu

Nr art.: Xla-GSK-41200
Zawartość: 150 ml
EAN: 8032605279750
Numer producenta: 41200
Marki: Artego
Kolor włosów: Brązowy, Fioletowy
Trwałość koloryzacji: stały
Rodzaj włosów: włosy normalne, włosy dojrzałe
Bez: Amoniaku
Farby do włosów - ważne instrukcje dotyczące bezpieczeństwa i ostrzeżenia
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Artego One60Nine - Farba do włosów