APRICOT Beauty Płatki pod oczy i skronie Ectoin, 2 szt.

Płatki pod oczy wielokrotnego użytku z ektoiną

132,62 zł 148,00 zł -10%

(66,31 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 2 szt.

Jeszcze 5 sztuk dostępnych w magazynie

Dostawa do środa, 7 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do poniedziałek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Idealne dla suchej skóry
  • Wykonane z silikonu medycznego
  • Chronią przed światłem niebieskim

Kupowane często z APRICOT Beauty Płatki do ust z kwasem hialuronowym, 2 szt.

APRICOT Beauty Płatki pod oczy i skronie Ectoin, 2 szt. 132,62 zł (66,31 zł / szt.)
APRICOT Beauty Płatki do ust z kwasem hialuronowym, 2 szt. 112,51 zł (56,26 zł / szt.)
Cena całkowita: 245,13 zł
Opis

Płatki pod oczy i skronie Ectoin firmy APRICOT pielęgnują skórę wokół oczu, a także chronią przed niebieskim światłem. Wykonane są z silikonu klasy medycznej i mogą być używane do 30 razy. Naturalna ektoina zawarta w płatkach zapewnia intensywną pielęgnację suchej skóry pod oczami i pomaga wizualnie zminimalizować drobne zmarszczki.

Nr art.: LOE-AP30047
Zawartość: 2 szt.
EAN: 4260543571580
Numer producenta: AP30047
Marki: APRICOT Beauty
Rodzaj skóry: skóra dojrzała, skóra sucha
Właściwości produktu: Vegan
Bez: Testowania na zwierzętach
Zastosowanie: Nałożyć płatki pod oczy na obszar pod oczami i pozostawić na kilka minut.
Składniki (INCI)

Dimethicone[1], Aqua, Caprylyl/Capryl Glucoside, Propandiol, Ectoin

  1. Nośnik
Zastosowanie Płatków APRICOT Pads
Video do produktu:
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: APRICOT GmbH , Brienner Strasse 52, 80333 , München, Niemcy, info@apricot-beauty.com, www.apricot-beauty.com

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla APRICOT Beauty Płatki pod oczy i skronie Ectoin

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder