VANDINI Nutri - krem do rąk, kwiat piwonii i olej arganowy, 75 ml

Gładka skóra i szybkie wchłanianie w codziennej pielęgnacji

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(253,20 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 75 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej
  • Z olejem arganowym i kwiatem piwonii
  • Wegańska formuła bez silikonów

Kupowane często z Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml

VANDINI Nutri - krem do rąk, kwiat piwonii i olej arganowy, 75 ml 18,99 zł (253,20 zł / l)
Dr. Bronner's Hand Cleansing Spray Lavender, 60 ml 32,99 zł (549,83 zł / l)
Cena całkowita: 51,98 zł
Opis

Nutri - krem do rąk, kwiat piwonii i olej arganowy marki VANDINI został opracowany z myślą o suchej skórze i idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji dłoni. Szybko się wchłania i pozostawia skórę miękką, gładką i przyjemną w dotyku.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry suchej: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach suchych dłoni.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera olej arganowy, ekstrakt z kwiatu piwonii i kompleks pielęgnacyjny na bazie wód kwiatowych.
  • Przyjemna aplikacja: Szybko się wchłania, nie klei i łatwo rozprowadza.
  • Kwiatowy zapach: Otula dłonie delikatnym zapachem piwonii.
  • Czysta formuła: Wegańska receptura bez silikonów, parabenów i olejów mineralnych.

Nr art.: MUE-44342290
Zawartość: 75 ml
EAN: 4003583221684
Numer producenta: 44342290
Marki: VANDINI
Rodzaj skóry: skóra sucha
Zastosowanie: Delikatnie wmasuj w suche, czyste dłonie. W razie potrzeby powtarzaj kilka razy dziennie.
Informacje prawne
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla VANDINI Nutri - krem do rąk, kwiat piwonii i olej arganowy