VANDINI MEN Jungle Trail - żel pod prysznic 3w1, 200 ml

Odświeżające oczyszczanie 3w1 do ciała, twarzy i włosów

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(114,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju skóry
  • Orzeźwiający, świeży zapach
  • Wegańska formuła bez silikonów

Kupowane często z NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml

VANDINI MEN Jungle Trail - żel pod prysznic 3w1, 200 ml 22,99 zł (114,95 zł / l)
NIVEA MEN Dezodorant w sprayu Fresh Active, 75 ml 29,99 zł (399,87 zł / l)
Cena całkowita: 52,98 zł
Opis

MEN Jungle Trail - żel pod prysznic 3w1 marki VANDINI zapewnia odświeżające i dokładne oczyszczanie ciała, twarzy i włosów. Formuła jest odpowiednia dla każdego rodzaju skóry i pozostawia przyjemne uczucie świeżości.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Wszechstronne zastosowanie: Dokładnie oczyszcza ciało, twarz i włosy w jednym kroku.
  • Pielęgnująca formuła: Zawiera wodę bambusową i guaranę dla świeżego uczucia na skórze.
  • Orzeźwiający zapach: Pozostawia świeży, energetyzujący i długotrwały zapach.
  • Świadomie dobrane składniki: Wegańska receptura bez silikonów, parabenów, alkoholu i PEG.

Nr art.: MUE-44342400
Zawartość: 200 ml
EAN: 4003583221738
Numer producenta: 44342400
Marki: VANDINI
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Informacje prawne
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla VANDINI MEN Jungle Trail - żel pod prysznic 3w1

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder