VANDINI Comfort - balsam do ciała, kwiat wanilii i olej makadamia, 200 ml

Bogata pielęgnacja ciała dla wyraźnie miękkiej i gładkiej skóry

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(114,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do skóry suchej i wymagającej
  • Z zapachem kwiatu wanilii i olejem makadamia
  • Wegańska formuła bez silikonów i parabenów

Kupowane często z Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml

VANDINI Comfort - balsam do ciała, kwiat wanilii i olej makadamia, 200 ml 22,99 zł (114,95 zł / l)
Jean&Len Żel pod prysznic - mango i awokado, 250 ml 14,99 zł (59,96 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Comfort - balsam do ciała, kwiat wanilii i olej makadamia marki VANDINI to bogaty kosmetyk pielęgnacyjny do skóry suchej i wymagającej, który pozostawia ją wyraźnie miękką i gładką.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Do skóry wymagającej: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach skóry suchej i wymagającej.
  • Cenne składniki: Formuła z olejem makadamia, wodą kwiatową oraz kompleksem Comfort z witaminą E i alantoiną.
  • Szybkie wchłanianie: Szybko się wchłania, łatwo rozprowadza i nie pozostawia tłustej warstwy.
  • Wspierająca pielęgnacja: Wspomaga naturalną funkcję barierową skóry.
  • Świadomie opracowana formuła: Wegański skład bez silikonów, parabenów i olejów mineralnych.

Nr art.: MUE-44342330
Zawartość: 200 ml
EAN: 4003583221578
Numer producenta: 44342330
Marki: VANDINI
Rodzaj skóry: skóra wymagająca, skóra sucha
Zastosowanie: Wmasuj w czystą, suchą skórę i pozostaw do wchłonięcia.
Informacje prawne
Producent: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Niemcy, www.mann-schroeder.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla VANDINI Comfort - balsam do ciała, kwiat wanilii i olej makadamia