Tofix Odświeżacz powietrza do łazienki i WC, Ocean Fresh (250 ml)

Dla przyjemnej świeżości

Nowość w sklepie!

18,99 zł

(75,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zapach: Ocean Fresh

Produkt dostępny

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Długotrwała świeżość
  • Neutralizuje nieprzyjemne zapachy
  • Formuła bez gazu pędnego

Kupowane często z Durance Bukiet zapachowy - kwiat bawełny, opakowanie uzupełniające, 250 ml

Tofix Odświeżacz powietrza do łazienki i WC, Ocean Fresh (250 ml) 18,99 zł (75,96 zł / l)
Durance Bukiet zapachowy - kwiat bawełny, opakowanie uzupełniające, 250 ml 96,00 zł (384,00 zł / l)
Cena całkowita: 114,99 zł
Opis

Ten wyjątkowy odświeżacz powietrza w sprayu szybko nadaje łazience, toalecie i innym pomieszczeniom w domu przyjemną świeżość! Nieprzyjemne zapachy nie są jedynie maskowane, lecz skutecznie neutralizowane.

Nowoczesny system rozpylania bez gazu pędnego zapewnia delikatne i równomierne rozprowadzenie zapachu w całym pomieszczeniu oraz długotrwałe uczucie świeżości.


Najważniejsze zalety:

  • Skutecznie neutralizuje nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniach
  • System rozpylania bez gazu pędnego umożliwia precyzyjne stosowanie
  • Idealny do łazienki, toalety i innych pomieszczeń mieszkalnych
  • Pozostawia długotrwały, subtelny zapach świeżości

Wskazówka:
Nie rozpylać zapachu bezpośrednio na powierzchnie ani tekstylia.


Nr art.: XBO-FR-1608756
Zawartość: 250 ml
EAN: 9001531187568
Numer producenta: 1608756
Marki: Tofix
Skład

< 5 % środki powierzchniowo czynne niejonowe, zapachy, heksylocynamal

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia i zwroty wskazujące środki ostrożności
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS02
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Hasło ostrzegawcze: uwaga

Zwrot wskazujący środki ostrożności:

  • P102 - Chronić przed dziećmi.
  • P210 - Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić.
  • P261 - Unikać wdychania pyłu/dymu/gazu/mgły/par/rozpylonej cieczy.
  • P305+P351+P338 - W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać.
  • P337+P313 - W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.
  • P501 - Zawartość/pojemnik usuwać do punktów zbiórki odpadów.

Zwrot wskazujący rodzaj zagrożenia:

  • H226 - Łatwopalna ciecz i pary.
  • H319 - Działa drażniąco na oczy.
  • H412 - Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki.
  • EUH208 - Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta
Producent: Erdal GmbH, Neualmerstraße 13, 5400 , Hallein, Austria, contact@rorax.at

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Tofix Odświeżacz powietrza do łazienki i WC

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder