Terra Naturi ULTRA SENSITIV - Kremowy żel pod prysznic, 200 ml

Delikatne oczyszczanie ciała dla przyjemnego odczucia skóry

Nowość w sklepie!

12,99 zł

(64,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do skóry wrażliwej
  • Kremowa konsystencja i delikatne oczyszczanie
  • Bez substancji zapachowych i barwników

Kupowane często z Terra Naturi VOLUMEN - Szampon zwiększający objętość, 200 ml

Terra Naturi ULTRA SENSITIV - Kremowy żel pod prysznic, 200 ml 12,99 zł (64,95 zł / l)
Terra Naturi VOLUMEN - Szampon zwiększający objętość, 200 ml 10,99 zł (54,95 zł / l)
Cena całkowita: 23,98 zł
Opis

ULTRA SENSITIV - Kremowy żel pod prysznic od Terra Naturi delikatnie oczyszcza wrażliwą skórę oraz skórę skłonną do atopowego zapalenia podczas codziennej pielęgnacji ciała.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Delikatne oczyszczanie skóry: Łagodnie oczyszcza i pozostawia przyjemne odczucie.
  • Minimalistyczna receptura: Formuła bez substancji zapachowych, barwników, olejków eterycznych i ekstraktów ziołowych.
  • Pielęgnujące składniki: Zawiera olej słonecznikowy i masło shea.
  • Kremowa konsystencja: Łatwo się rozprowadza i spłukuje, nie pozostawiając nieprzyjemnej warstwy.
  • Do skóry wrażliwej: Odpowiedni do skóry skłonnej do atopowego zapalenia oraz wszystkich typów skóry.

Nr art.: MUE-600-90-0024
Zawartość: 200 ml
EAN: 2200293436380
Numer producenta: 600-90-0024
Marki: Terra Naturi
Rodzaj skóry: skóra wrażliwa
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Niemcy, www.dreibio.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Terra Naturi ULTRA SENSITIV - Kremowy żel pod prysznic