Terra Naturi SOFT SHEA - Kremowy żel pod prysznic z ekstraktem z pestek winogron bio i masłem shea bio, 250 ml

Delikatne oczyszczanie ciała i przyjemne odczucie skóry

Nowość w sklepie!

10,99 zł

(43,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny

Dostawa do poniedziałek, 5 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do czwartek do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do wszystkich typów skóry
  • Z ekstraktem z pestek winogron bio i masła shea bio
  • Wegańska receptura i kremowa konsystencja

Kupowane często z Terra Naturi VOLUMEN - Szampon zwiększający objętość, 200 ml

Terra Naturi SOFT SHEA - Kremowy żel pod prysznic z ekstraktem z pestek winogron bio i masłem shea bio, 250 ml 10,99 zł (43,96 zł / l)
Terra Naturi VOLUMEN - Szampon zwiększający objętość, 200 ml 10,99 zł (54,95 zł / l)
Cena całkowita: 21,98 zł
Opis

SOFT SHEA - Kremowy żel pod prysznic z ekstraktem z pestek winogron bio & masła shea bio od Terra Naturi delikatnie oczyszcza skórę dzięki łagodnym roślinnym substancjom myjącym. Kremowa formuła jest odpowiednia do wszystkich typów skóry i pozostawia ją czystą oraz zadbaną.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Łagodna formuła: Roślinne substancje myjące delikatnie oczyszczają całe ciało.
  • Roślinne ekstrakty: Wybrana receptura z ekstraktem z pestek winogron bio i masła shea bio.
  • Przyjemna konsystencja: Łatwo się pieni i idealnie nadaje się do codziennego stosowania.
  • Wegańska receptura: Bez składników pochodzenia zwierzęcego.

Nr art.: MUE-600-90-0023
Zawartość: 250 ml
EAN: 2200293436830
Numer producenta: 600-90-0023
Marki: Terra Naturi
Rodzaj skóry: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Wetrzyj żel w dłonie i pozwól mu się spienić. Następnie dokładnie rozprowadź na wilgotnej skórze, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Niemcy, www.dreibio.de

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla Terra Naturi SOFT SHEA - Kremowy żel pod prysznic z ekstraktem z pestek winogron bio i masłem shea bio