TePe Szczoteczki międzyzębowe 0,4 mm, rozmiar 0, 8 szt.

Dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych w codziennej higienie jamy ustnej

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(3,12 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 8 szt.

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do aparatów ortodontycznych, implantów i koron
  • Usuwa płytkę nazębną i resztki jedzenia
  • Ergonomiczny uchwyt i elastyczna szyjka

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

TePe Szczoteczki międzyzębowe 0,4 mm, rozmiar 0, 8 szt. 24,99 zł (3,12 zł / szt.)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Szczoteczki międzyzębowe 0,4 mm, rozmiar 0 marki TePe umożliwiają dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych. Usuwają płytkę nazębną i resztki jedzenia, wspierając codzienną higienę jamy ustnej.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Wszechstronne zastosowanie: Nadają się również do pielęgnacji aparatów ortodontycznych, implantów, koron i mostów.
  • Ergonomiczny uchwyt: Wygodny kształt ułatwia kontrolowane i bezpieczne prowadzenie szczoteczki.
  • Elastyczna szyjka: Ułatwia dopasowanie i dotarcie do przestrzeni międzyzębowych.
  • Praktyczna nasadka ochronna: Chroni szczoteczkę i może służyć jako przedłużenie uchwytu.
  • Surowce odnawialne: Uchwyt i nasadka ochronna są produkowane z wykorzystaniem surowców odnawialnych.

Nr art.: MUE-135210
Zawartość: 8 szt.
EAN: 7317400018133
Numer producenta: 135210
Marki: TePe
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TePe Szczoteczki międzyzębowe 0,4 mm, rozmiar 0