TePe Extra Soft - szczoteczki międzyzębowe, rozmiar 4, 8 szt.

Łagodne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych i uczucie czystości

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(3,12 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 8 szt.

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do wrażliwych dziąseł
  • Bardzo miękkie włosie i delikatna pielęgnacja
  • Drut pokryty tworzywem sztucznym

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

TePe Extra Soft - szczoteczki międzyzębowe, rozmiar 4, 8 szt. 24,99 zł (3,12 zł / szt.)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Extra Soft - szczoteczki międzyzębowe, rozmiar 4 marki TePe służą do dokładnego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych i usuwania z nich płytki nazębnej oraz resztek jedzenia. Pomagają zachować uczucie czystości i zadbania w jamie ustnej.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Bardzo miękkie włosie: Opracowane specjalnie z myślą o delikatnym stosowaniu przy wrażliwych dziąsłach.
  • Drut pokryty tworzywem sztucznym: Dzięki zaokrąglonej końcówce zapewnia bezpieczne stosowanie i nadaje się także do aparatów ortodontycznych oraz implantów.
  • Praktyczna nasadka ochronna: W razie potrzeby może służyć jako funkcjonalne przedłużenie uchwytu.

Sposób użycia: Stosować delikatnie w przestrzeniach międzyzębowych, bez wywierania silnego nacisku.


Nr art.: MUE-122255
Zawartość: 8 szt.
EAN: 7317400002354
Numer producenta: 122255
Marki: TePe
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TePe Extra Soft - szczoteczki międzyzębowe, rozmiar 4