TePe Extra Soft - szczoteczki międzyzębowe, rozmiar 1, 8 szt.

Delikatne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych i usuwanie płytki nazębnej

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(3,12 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 8 szt.

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do wrażliwych dziąseł
  • Bardzo miękkie włosie
  • Do aparatów ortodontycznych i implantów

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

TePe Extra Soft - szczoteczki międzyzębowe, rozmiar 1, 8 szt. 24,99 zł (3,12 zł / szt.)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Extra Soft - szczoteczki międzyzębowe, rozmiar 1 marki TePe służą do dokładnego oczyszczania przestrzeni międzyzębowych i uzupełniają codzienną pielęgnację zębów. Są odpowiednie do wrażliwych dziąseł i pomagają usuwać resztki jedzenia oraz płytkę nazębną.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Bardzo miękkie włosie: Zapewnia delikatne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych.
  • Bezpieczne stosowanie: Elastyczny drut pokryty tworzywem sztucznym ma zaokrągloną końcówkę.
  • Wszechstronne zastosowanie: Nadają się także do pielęgnacji aparatów ortodontycznych i implantów.
  • Praktyczna nasadka ochronna: Może jednocześnie służyć jako higieniczne przedłużenie uchwytu.
  • Łatwe stosowanie: Umożliwiają wygodne używanie na co dzień.

Nr art.: MUE-122225
Zawartość: 8 szt.
EAN: 7317400009926
Numer producenta: 122225
Marki: TePe
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TePe Extra Soft - szczoteczki międzyzębowe, rozmiar 1