TePe EasyPick M/L - czyściki międzyzębowe, niebieskie, 36 szt.

Łatwe i dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(0,69 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 36 szt.

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do średnich i dużych przestrzeni międzyzębowych
  • Elastyczna i stabilna konstrukcja
  • Antypoślizgowy uchwyt i etui

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

TePe EasyPick M/L - czyściki międzyzębowe, niebieskie, 36 szt. 24,99 zł (0,69 zł / szt.)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

EasyPick M/L - czyściki międzyzębowe, niebieskie marki TePe umożliwiają łatwe i dokładne oczyszczanie przestrzeni międzyzębowych. Idealnie nadają się do średnich i dużych przestrzeni między zębami oraz wspierają codzienną higienę jamy ustnej.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Zakres zastosowania: Optymalne do średnich i dużych przestrzeni międzyzębowych.
  • Stabilna konstrukcja: Elastyczna, a jednocześnie stabilna budowa zapewnia komfortowe stosowanie.
  • Pewny chwyt: Antypoślizgowy uchwyt umożliwia precyzyjne prowadzenie podczas oczyszczania.
  • Praktyczne poza domem: Dołączone etui podróżne umożliwia higieniczne przechowywanie podczas podróży.

Nr art.: MUE-242350
Zawartość: 36 szt.
EAN: 7317400017341
Numer producenta: 242350
Marki: TePe
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TePe EasyPick M/L - czyściki międzyzębowe, niebieskie

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder