TePe Angle - szczoteczki międzyzębowe 0,5 mm, rozmiar 2, 6 szt.

Dokładne oczyszczanie trudno dostępnych miejsc

Nowość w sklepie!

24,99 zł

(4,17 zł / szt., włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 6 szt.

Produkt dostępny od 19 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 20 października

Właściwości i zalety

  • Do codziennej higieny jamy ustnej
  • Wygięta główka szczoteczki
  • Długi uchwyt i nasadka ochronna

Kupowane często z blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml

TePe Angle - szczoteczki międzyzębowe 0,5 mm, rozmiar 2, 6 szt. 24,99 zł (4,17 zł / szt.)
blend-a-med Głęboko oczyszczająca pasta do zębów Complete Protect Expert, 75 ml 12,99 zł (173,20 zł / l)
Cena całkowita: 37,98 zł
Opis

Angle - szczoteczki międzyzębowe 0,5 mm, rozmiar 2 marki TePe to praktyczne akcesorium do codziennej higieny jamy ustnej i oczyszczania przestrzeni międzyzębowych. Specjalny kształt ułatwia pielęgnację trudno dostępnych miejsc w jamie ustnej.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Łatwy dostęp: Wygięta główka szczoteczki ułatwia dotarcie do tylnych zębów trzonowych.
  • Stabilne prowadzenie: Długi, płaski uchwyt zapewnia kontrolowane i bezpieczne stosowanie.
  • Praktyczne akcesorium: Zawiera nasadkę ochronną, którą można wykorzystać również jako przedłużenie uchwytu.

Nr art.: MUE-154630
Zawartość: 6 szt.
EAN: 7317400011530
Numer producenta: 154630
Marki: TePe
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla TePe Angle - szczoteczki międzyzębowe 0,5 mm, rozmiar 2

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder