syoss Pure Fresh - suchy szampon, 200 ml

Długotrwałe uczucie świeżości i zadbany wygląd

Nowość w sklepie!

34,99 zł

(174,95 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 200 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Bez widocznych pozostałości
  • Bez silikonów i parabenów

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

syoss Pure Fresh - suchy szampon, 200 ml 34,99 zł (174,95 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 107,99 zł
Opis

Pure Fresh - suchy szampon marki Syoss jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów i pomaga nadać im świeży, zadbany wygląd. Zapewnia długotrwałe uczucie świeżości między kolejnymi myciami bez obciążania włosów.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do każdego rodzaju włosów: Odpowiedni do stosowania na każdym typie włosów.
  • Bez widocznych pozostałości: Po wyczesaniu nie pozostawia widocznych śladów na włosach.
  • Formuła bez silikonów i parabenów: Lekka konsystencja nie zawiera silikonów ani parabenów.
  • Lekka formuła: Nie obciąża włosów podczas stosowania.
  • Długotrwała świeżość: Zapewnia uczucie świeżych włosów między kolejnymi myciami.

Nr art.: MUE-2987809
Zawartość: 200 ml
EAN: 5410091747442
Numer producenta: 2987809
Marki: syoss
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Nałożyć suchy szampon u nasady włosów. Wmasować po około 2 minutach. Na koniec rozczesz włosy i ułóż fryzurę.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Pure Fresh - suchy szampon