syoss Power Hold Ultra Strong - żel do stylizacji włosów, 250 ml

Skuteczna kontrola stylizacji dla ekstremalnych fryzur

Nowość w sklepie!

25,99 zł

(103,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Do 48 godzin utrwalenia bez lepkości
  • Formuła z kompleksem witamin

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Power Hold Ultra Strong - żel do stylizacji włosów, 250 ml 25,99 zł (103,96 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml 60,00 zł (400,00 zł / l)
Cena całkowita: 85,99 zł
Opis

Power Hold Ultra Strong - żel do stylizacji włosów marki Syoss jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów i zapewnia do 48 godzin kontroli stylizacji oraz ultramocne utrwalenie. Sprawdza się przy precyzyjnym modelowaniu wyrazistych fryzur.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Mocne utrwalenie: Zapewnia do 48 godzin kontroli stylizacji, także przy wyrazistych fryzurach.
  • Bez widocznych pozostałości: Nie pozostawia widocznych śladów i nie skleja włosów.
  • Pielęgnująca formuła: Wzbogacona kompleksem witamin i nadająca włosom blask.
  • Przyjemna konsystencja: Nie pozostawia lepkiego uczucia.
  • Wszechstronne zastosowanie: Może być stosowany na wilgotnych i suchych włosach.

Nr art.: MUE-2986291
Zawartość: 250 ml
EAN: 9000100654074
Numer producenta: 2986291
Marki: syoss
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Niewielką ilość rozprowadź w dłoniach i wetrzyj we włosy.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Power Hold Ultra Strong - żel do stylizacji włosów