syoss Men Clean & Cool - szampon do włosów, 440 ml

Pielęgnujące oczyszczanie włosów i wzmocnienie od wewnątrz

Nowość w sklepie!

25,99 zł

(59,07 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 440 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Dla mężczyzn
  • Z 3% kompleksem Menthol Fresh
  • Wzmacnia włosy od wewnątrz

Kupowane często z GARNIER Wahre Schätze (Botanic Therapy) Odżywka do włosów Mleko kokosowe & Makadamia, 250 ml

syoss Men Clean & Cool - szampon do włosów, 440 ml 25,99 zł (59,07 zł / l)
GARNIER Wahre Schätze (Botanic Therapy) Odżywka do włosów Mleko kokosowe & Makadamia, 250 ml 17,99 zł (71,96 zł / l)
Cena całkowita: 43,98 zł
Opis

Men Clean & Cool - szampon do włosów marki Syoss to płynny szampon dla mężczyzn, który pielęgnuje włosy i pomaga wzmacniać je od wewnątrz.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Dla mężczyzn: Opracowany specjalnie z myślą o potrzebach męskich włosów.
  • Kompleks Menthol Fresh: Formuła z 3% kompleksem Menthol Fresh.
  • Wzmacniająca pielęgnacja: Pomaga wzmacniać włosy od wewnątrz.

Nr art.: MUE-2995017
Zawartość: 440 ml
EAN: 5201143747806
Numer producenta: 2995017
Marki: syoss
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Men Clean & Cool - szampon do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder