syoss Intense Repair - intensywna odżywka do włosów, 250 ml

Bogata pielęgnacja i wzmocnienie dla gładkich włosów

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(91,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do suchych i zniszczonych włosów
  • Z 9% proteinowym kompleksem pielęgnującym
  • Ułatwia rozczesywanie bez obciążania

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

syoss Intense Repair - intensywna odżywka do włosów, 250 ml 22,99 zł (91,96 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 95,99 zł
Opis

Intense Repair - intensywna odżywka do włosów marki Syoss to płynna odżywka do suchych i zniszczonych włosów, która ułatwia rozczesywanie i pomaga nadać im zadbany wygląd.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do zniszczonych włosów: Opracowana specjalnie z myślą o potrzebach suchych i zniszczonych włosów.
  • Proteinowy kompleks pielęgnujący: Formuła z 9% proteinowym kompleksem pielęgnującym wspiera wzmocnienie włókien włosów.
  • Lekka pielęgnacja: Skutecznie ułatwia rozczesywanie bez obciążania włosów.
  • Z keratyną i proteinami sojowymi: Zawiera hydrolizowaną keratynę i proteiny sojowe, które pomagają nadać włosom gładkość.

Sposób użycia: Stosować na mokrych włosach po umyciu szamponem, bez konieczności pozostawiania produktu na włosach, a następnie dokładnie spłukać.


Nr art.: MUE-SYCR1
Zawartość: 250 ml
EAN: 4015100860986
Numer producenta: SYCR1
Marki: syoss
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Intense Repair - intensywna odżywka do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder