syoss Intense Keratin - maska do włosów, 400 ml

Intensywna pielęgnacja struktury włosów i gładkie wykończenie

Nowość w sklepie!

27,99 zł

(69,98 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 400 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do słabych i łamliwych włosów
  • Formuła z keratyną i masłem shea
  • Krótki czas działania 2-3 minuty

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

syoss Intense Keratin - maska do włosów, 400 ml 27,99 zł (69,98 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 100,99 zł
Opis

Intense Keratin - maska do włosów marki Syoss została opracowana specjalnie z myślą o słabych i łamliwych włosach. Formuła wspiera pielęgnację struktury włosów i pomaga nadać im gładkość.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do słabych włosów: Opracowana specjalnie z myślą o potrzebach słabych i łamliwych włosów.
  • Formuła z keratyną: Wspiera ukierunkowaną pielęgnację struktury włosów.
  • Z masłem shea: Zawiera pielęgnujące masło shea, które pomaga nadać włosom gładkość.
  • Kremowa konsystencja: Łatwo rozprowadza się na mokrych włosach.

Sposób użycia: Stosować 1-2 razy w tygodniu, delikatnie rozprowadzając na mokrych włosach. Pozostawić na 2-3 minuty, a następnie dokładnie spłukać.


Nr art.: MUE-SYT4K
Zawartość: 400 ml
EAN: 4015100860863
Numer producenta: SYT4K
Marki: syoss
Zastosowanie: Maseczkę ostrożnie wmasuj w wilgotne włosy. Po kilku minutach dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Intense Keratin - maska do włosów