syoss Intense Keratin - intensywna odżywka do włosów, 250 ml

Intensywna pielęgnacja i łatwiejsze rozczesywanie bez czasu działania

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(91,96 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 250 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do słabych i łamliwych włosów
  • Z 12% kompleksem odbudowującym z keratyną
  • Pielęgnuje bez obciążania

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

syoss Intense Keratin - intensywna odżywka do włosów, 250 ml 22,99 zł (91,96 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 95,99 zł
Opis

Intense Keratin - intensywna odżywka do włosów marki Syoss to płynna odżywka do słabych i łamliwych włosów, która wspiera strukturę włosów i pielęgnuje je bez obciążania. Jej formuła jest bogatsza niż klasyczna odżywka, a jednocześnie lżejsza niż maska.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Do słabych i łamliwych włosów: Zapewnia efekt nawet do 20 razy mocniejszych włosów w porównaniu z włosami bez zastosowania produktu.
  • 12% kompleks odbudowujący z keratyną: Pomaga uzupełniać strukturę włosów.
  • Pielęgnacja bez obciążania: Nadaje włosom gładkość i ułatwia ich rozczesywanie.
  • Łatwa aplikacja: Poprawia rozczesywanie bez konieczności pozostawiania produktu na włosach.

Nr art.: MUE-SYCK1
Zawartość: 250 ml
EAN: 4015100860467
Numer producenta: SYCK1
Marki: syoss
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Intense Keratin - intensywna odżywka do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder