syoss Intense Curls - szampon do włosów, 440 ml

Delikatne oczyszczanie i wyraźnie zdefiniowane loki

Nowość w sklepie!

22,99 zł

(52,25 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 440 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów falowanych i kręconych
  • Delikatne i łagodne oczyszczanie
  • Z kompleksem pantenolu

Kupowane często z Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

syoss Intense Curls - szampon do włosów, 440 ml 22,99 zł (52,25 zł / l)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml 64,00 zł (256,00 zł / l)
Cena całkowita: 86,99 zł
Opis

Intense Curls - szampon do włosów marki Syoss delikatnie oczyszcza włosy falowane i kręcone oraz pozostawia je zadbane. Specjalnie opracowana formuła wspiera podkreślenie loków i fal.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Kompleks z pantenolem: Zawiera 3% nawilżający kompleks z pantenolem.
  • Podkreślenie loków: Wspiera wyraźne podkreślenie fal i loków.
  • Delikatne oczyszczanie: Łagodnie oczyszcza włosy i pozostawia je zadbane.
  • Butelka z materiału pochodzącego z recyklingu: Korpus butelki jest wykonany w 100% z tworzywa sztucznego pochodzącego z recyklingu (z wyłączeniem nakrętki).

Nr art.: MUE-SYSL3
Zawartość: 440 ml
EAN: 4015100860504
Numer producenta: SYSL3
Marki: syoss
Zastosowanie: Szampon wmasuj w wilgotne włosy aż po same końce, a następnie dokładnie spłucz.
Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Intense Curls - szampon do włosów

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder