syoss Care Color - odżywka do włosów, 440 ml

Intensywny blask i łatwiejsze rozczesywanie po myciu

Nowość w sklepie!

33,99 zł

(77,25 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 440 ml

Produkt dostępny od 12 października

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej?

Dlaczego wysyłka potrwa dłużej? Tego produktu aktualnie brak w magazynie, wkrótce będzie ponownie dostępny. Można go teraz zamówić - artykuł zostanie wysłany natychmiast po zaksięgowaniu towaru w magazynie. Zamknąć notatkę

Dostawa do wtorek, 13 października

Właściwości i zalety

  • Do włosów farbowanych i z pasemkami
  • Z 6% kompleksem antyoksydacyjnym nadającym blask
  • Ułatwia rozczesywanie i wzmacnia włosy od wewnątrz

Kupowane często z Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml

syoss Care Color - odżywka do włosów, 440 ml 33,99 zł (77,25 zł / l)
Plantur Plantur 39 Szampon z fit-kofeiną Color Blond, 250 ml 73,00 zł (292,00 zł / l)
Cena całkowita: 106,99 zł
Opis

Care Color - odżywka do włosów marki Syoss to płynna odżywka opracowana specjalnie do włosów farbowanych i z pasemkami. Formuła pomaga nadać włosom zadbany wygląd i piękny blask.

Najważniejsze zalety produktu:

  • Pielęgnacja włosów farbowanych: Ukierunkowanie pielęgnuje włosy farbowane i z pasemkami.
  • Kompleks antyoksydacyjny nadający blask: Zawiera 6% kompleks antyoksydacyjny wspierający promienny połysk.
  • Wzmacniająca formuła: Pomaga wzmacniać włosy od wewnątrz.
  • Łatwiejsze rozczesywanie: Ułatwia rozczesywanie włosów po myciu i pomaga nadać im zadbany wygląd.

Nr art.: MUE-2992674
Zawartość: 440 ml
EAN: 9000101743432
Numer producenta: 2992674
Marki: syoss
Rodzaj włosów: włosy farbowane
Zastosowanie: Nałożyć równomiernie na wilgotne włosy, pozostawić na chwilę, a następnie dokładnie spłukać.
Składniki (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Behentrimoniumchloride, Glycerin, Cetyl Esters, Hydrolyzed Keratin, Sodium Pca, Isopropyl Myristate, Isopropanol, Parfum, Dimethicone, Citric Acid, Amodimethicone, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Trideceth-10, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Limonene, Phenoxyethanol

Informacje prawne
Producent: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Niemcy, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla syoss Care Color - odżywka do włosów