SWISS-O-PAR Kokosowy żel do stylizacji włosów, 150 ml

Precyzyjne modelowanie i mocne utrwalenie kreatywnych fryzur

Nowość w sklepie!

17,99 zł

(119,93 zł / l, włącznie z kwotą VAT 23% - plus koszty dostawy )

Zawartość: 150 ml

Jeszcze 4 sztuki dostępne w magazynie

Dostawa do wtorek, 6 października, jeśli zamówienie zostanie złożone do niedziela do 23:59 godz..

Właściwości i zalety

  • Do każdego rodzaju włosów
  • Egzotyczny zapach kokosa i mocne utrwalenie
  • Wegańska formuła, łatwy do wyczesania

Kupowane często z SWISS-O-PAR Kokosowe mleczko do stylizacji włosów, 150 ml

SWISS-O-PAR Kokosowy żel do stylizacji włosów, 150 ml 17,99 zł (119,93 zł / l)
SWISS-O-PAR Kokosowe mleczko do stylizacji włosów, 150 ml 18,99 zł (126,60 zł / l)
Cena całkowita: 36,98 zł
Opis

Kokosowy żel do stylizacji włosów marki SWISS-O-PAR jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów i zapewnia ekstra mocne utrwalenie kreatywnych fryzur. Łatwo rozprowadza się na włosach.

Wszystkie najważniejsze zalety w skrócie:

  • Mocne utrwalenie: Zapewnia długotrwałe utrwalenie różnych stylizacji.
  • Wegańska formuła: Z ekstraktem z kokosa, specjalnym filtrem UV i egzotycznym zapachem kokosa.
  • Łatwe stosowanie: Szybko wysycha i łatwo wyczesuje się z włosów bez pozostawiania osadu.

Nr art.: MUE-6450
Zawartość: 150 ml
EAN: 4104260064508
Numer producenta: 6450
Marki: SWISS-O-PAR
Rodzaj włosów: do każdego rodzaju skóry
Zastosowanie: Niewielką ilość rozprowadź w dłoniach i wetrzyj we włosy.
Prawny obowiązek zapewnienia zgodności z umową & dane producenta

Pasujące produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Podobne produkty

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recenzje naszych klientów

ocen klientów po polski dla SWISS-O-PAR Kokosowy żel do stylizacji włosów